Domáce úlohy

Ukončenie školského roka 2017/2018 /piatok/:                                                                                 7:45 hod. – svätá omša                                                                                                       8:30 hod. – slávnostné ukončenie školského roka 2017/2018 v škole

18.6. PONDELOK

MAT –  str.75/3 (chýbajúci žiaci str.74)

ŠLABIKÁR – str. 83

Na zajtra si priniesť prvouku.

OZNAM : Žiaci majú v slovníčku harmonogram školských akcií na tento týždeň.

______________________________________________________________________

22.6. PIATOK

PONDELOK 25.6. – Návšteva záchranárskych psíkov v Strečne. Zraz pred školou 7:45 hod. Návrat cca 11:25 hod. Autobus bude hradený z prostriedkov vyzbieraných na Vianočných trhoch. ( Deti športovo oblečené desiatu, dostatok tekutín).

UTOROK 26.6. – V prípade priaznivého počasia športovo oblečení, desiata, vreckové na zmrzlinu – deň strávime na ihrisku v Petroviciach. V prípade nepriaznivého počasia zostávame v škole, desiata, prezúvky, peračník (žiaci si môžu priniesť spoločenskú hru).