Spanie v škole

Školský rok sa opäť prehupol do svojho záveru a nám štvrtákom, ako najstarším na škole, sa treba rozlúčiť. Najskôr sme zaniesli triedne tablo na obecný úrad a večer sme sa tešili na super ,,žúrku“. Plány sme mali veľké , ale vzhľadom na nepriazeň počasia sme sa museli uskromniť a zabaviť sa v budove školy. Večer sme začali opekačkou na šporáku a hostením sa z bohatých domácich zásob. Nasledovali hry v telocvični- slepá baba, schovky, diskotéka, ale aj hranie spoločenských hier, či sledovanie majstrovstiev sveta vo futbale. Hľadanie tajnej šifry s baterkami ukončilo náš posledný spoločný  večer. Potom sme sa celí natešení zakutrali do spacákov a pod periny, ale spánok nie a nie prísť /teda u väčšiny/. Niektorí sa prešuškali až k ránu. Po výdatných raňajkách sme sa ešte naposledy vyšantili v telocvični a čakali na rodičov. Dovidenia ŠKOLA NAŠA, BUDEŠ NÁM CHÝBAŤ!

foto tu