Cirkus 2018

V stredu 10.10.2018 sa žiaci našej školy tešili na cirkus v ZŠ Kolároviciach. Privítala nás tancujúca zebra, ktorá nás sprevádzala počas celého vystúpenia. Hneď na úvod sa predstavili žongléri, ktorí predvádzali takmer nemožné spôsoby žonglovania s kuželkami i loptami. Žiaci so zatajeným dychom sledovali artistu na pohyblivých valcoch a doske, držali sme všetci prsty, aby sa mu trik podaril. Veľmi vtipné bolo aj vystúpenie Máše a medveďa, kde nás Máša zabavila svojimi šibalstvami. Nechýbal ani šašo, kúzelníčka Kristína, ktorá nás zaujala svojimi neskutočnými kúzlami. Niektoré deti boli súčasťou predstavenia a vyskúšali si, aké je to byť asistentom pri takom triku. Na záver nás čakala bublinová šou, ktorú nám predviedla Máša. Vystúpenie sa nám veľmi páčilo, vystupujúcich sme odmenili obrovským potleskom.

FOTO TU