Škola v prírode 2019

Naši tretiaci a štvrtáci od 13. 5. do 17. 5. 2019 strávili týždeň v Škole v prírode  v Kunerade neďaleko Rajeckých Teplíc na chate so sladkým názvom Chata ako med. Ako prvé bolo lúčenie s rodičmi pri nástupe do autobusu a veru vypadla nejedna slzička. Žiaci sa veľmi tešili a nevedeli sa dočkať príchodu na chatu. Čakalo nás prekrásne prostredie, výborný program, nové priateľstvá a skvelá domáca kuchyňa.  Počasie nám síce neprialo, ale nám to vôbec neprekážalo 🙂 Každý deň na nás čakalo nové dobrodružstvo.Najskôr to boli hry a súťaže, plávanie v bazénoch, múzeum dopravy, jazda na koníkoch, prehliadka farmy plná zvieracích kamarátov, nakupovanie, rozprávkový večer – Noc s Andersenom, hlavolamy, kreslenie, písanie listov domov, diskotéka, výroba vlajky…… Určite sme sa nenudili a priniesli sme si množstvo nezabudnuteľných zážitkov.

« 1 z 8 »