Spanie v škole 2019

Pomaličky sa blíži koniec školského roka a nám štvrtákom, ako najstarším na škole, sa treba rozlúčiť a to Spaním v škole. Veľmi sme sa tešili na večer, kedy sa stretneme v budove školy. Večer sme začali pizzou a zábavou na ihrisku pred pizzeriou v Petroviciah a rozprávaním príhod a zážitkov. Po návrate do školy sme pokreslili „chodník slávy 4.A “ svojimi menami a obrázkami. Neskôr nasledovali hry s loptou, hra navigátor, hľadanie tajnej šifry s baterkami, hľadanie pokladu, diskotéka, čítanie zápisníka z 1. triedy, krásne sme si zaspomínali. Potom sme sa celí natešení zakutrali do spacákov a od únavy sme raz – dva zaspali. Po skvelých raňajkách z dobrôt, ktoré nám doma pripravili mamičky sme čakali na rodičov. Dovidenia ŠKOLIČKA  NAŠA, BUDEŠ NÁM CHÝBAŤ!

« 1 z 2 »