Vianočná kapustnica

Vo štvrtok dňa 19.12. sa v našej škole rozozvučili vianočné koledy. V príjemnej atmosfére sme si so žiakmi zaspomínali na vianočné zvyky a tradície, pán farár nám rozsvietil vianočný stromček, pri ktorom sme si zaspievali vianočné piesne. V triedach sme si zahrali spoločenské hry, žiaci si zmerali silu v kalčete. V tento deň rodičia pripravili pre žiakov výborný detský punč, ktorý príjemne osviežil a zahrial. Ale to nie je všetko. V kotlíku rozvoniavala vianočná kapustnica, všetci sme si na nej pochutnali. Ani tento rok nechýbali DJ Paťo a Maťo, ktorí nám tento deň oživili diskotékou. Deti sa dobre pobavili a odchádzali s úsmevom a vianočným balíčkom plným sladkostí. Všetkým ďakujeme za krásne strávený deň a tešíme sa na budúci rok.

« 1 z 2 »