Spanie v škole

Štvrtáci  majú našu školu veľmi radi, a preto sa veľmi potešili, keď im pani učiteľka oznámila, že aj tento rok ju nenechajú zívať prázdnotou a zostanú tu prespať v noci. Vyzbrojili  sa spacákmi, dobrou náladou a v piatok 25.6.  podvečer  sa všetci nadšenci zo štvrtého ročníka stretli v škole. Začínala sa noc plná zaujímavostí a dobrodružstiev. Večer sme  začali slávnostným sladkým,(detským) prípitkom. Spoločne sme išli na pizzu, ktorá všetkým chutila. Po výbornej večeri sme sa vyšantili na futbalovom ihrisku. Po návrate do školy sme pokreslili „chodník slávy 4.A “ svojimi menami a obrázkami. Potom sme sa posilnili dobrotami, ktoré nám pripravili mamičky. Nechýbala ani diskotéka, hudba nás všetkých roztancovala. Hľadanie tajnej šifry s baterkami v okolí školy, bolo veľmi napínavé. Nakoniec sme pred školou vytvorili srdiečko zo zapálených sviečok. Po skvelom dni sme sa celí natešení zakutrali do spacákov a pod deky. Po výdatných raňajkách sme čakali na rodičov. Žiaci odchádzali domov plní pekných zážitkov. Dovidenia ŠKOLA NAŠA, BUDEŠ NÁM CHÝBAŤ!