Domáce úlohy

18.9. Piatok

Čít – uč.11       Pz 5/1 (jednu zaujímavosť), 2,3

Sj – uč.9/3    chýbajúci žiaci – 9/2a   PZ 5/1

Vla – pracovať s mapou, orientácia

____________________________________________________

16.9. Streda

Anj – uč.5/6 – opakovať abecedu

Sj – uč.6/7 do zošita

___________________________________________________

14.9. Pondelok

Anj – uč.2/1 (čítať), uč.3/4    PZ 3/7

Pda – Vedieť poznámky zo zošita – magnetické pole

11.9. Piatok

Vla – Vedieť učivo zo zošita Znaky na mape – pracovať s mapou

__________________________________________________________

10.9. Štvrtok

Anj – uč.2(čítať+preklad),4/2 – odpovedať    PZ 3/1

Pda – Vedieť poznámky zo zošita – Magnet

_________________________________________________________

9.9 Streda

Sj – PZ 3/dokončiť celú stranu

Zajtra doniesť podpísaný Vzdelávací poukaz!

8.9. Utorok

Čít – uč. str.6,7      Pz 4/1,2

______________________________________________________________________

7.9. Pondelok

Oznam : Dňa 17.9.2020 – riaditeľské voľno z dôvodu odstávky elektrickej energie.

4.9. Piatok

Oznam : Dobrý deň , milí rodičia. Dávame do pozornosti, že stále platí ponuka študovať hudobné nástroje v súkromnej škole Yamaha. V ponuke sú keyboard, flauta, klavír, akordeón, heligónka, spev.

V prípade záujmu kontaktujte tr. učiteľku alebo tel.číslo 0908 062 325.

• žiaci dostali rozvrh hodín
  • v pondelok 7.9. sa učíme podľa rozvrhu, priniesť si učebnice a pracovné zošity – obalené a podpísané

Oznamy:

• obedy (do konca kalendárneho roka sú zadarmo)
  • vo štvrtok (3.9.) a v piatok (4.9.) bude vyučovanie do 11.25., v tieto dva dni obedy nie sú, preto prosíme rodičov detí, ktoré pôjdu do družiny, aby pribalili deťom väčšiu desiatu,
  • niektorí žiaci dostali prihlášky do YAMAHY, prosím priniesť do školy
  • prosím vypísať žiacku knižku,
  • štyria žiaci zabudli doniesť vyhlásenie o bezinfekčnosti, prosím zajtra doniesť vypísané, majú ho pribalený v taške
  • zajtra (4.9.) si donesú tašku školskú, žiacku knižku, peračník, desiatu. Učebnice si ešte zajtra nemusia nosiť.

Pripravte si a čo najskôr prineste do školy :

Uteráčik na ruky, malý uteráčik na stôl na desiatu, plastový pohárik na pitie (ten budeme mať v triede)

Telesná výchovavrecúško na telesnú výchovu – tričko s krátkym rukávom, mikinu, tepláky, ponožky, tenisky s bielou podrážkou

Výtvarná výchova –  Škatuľu od topánok prípadne (vrecúško, krabicu, kufrík) – tam si budú  žiaci dávať pomôcky. Zásterku alebo tričko, igelitový obrus na stôl (rozmery približne 70X80 cm), umelohmotný pohárik na vodu, temperové farby, vodové farby, paletu na temperové farby, nožnice, 2 štetce, lepidlo (tekuté)

Aj tento rok bude fungovať školská Web stránka www.zspetrovice.sk – pod kolonkou Slniečka (4.ročník) a Lienky (3.ročník) – každý deň tam budú pridávané domáce úlohy, oznamy, fotografie zo školských akcií.

Všetky veci, ktoré bude mať dieťa vo vrecúškach, ktoré bude nosiť a používať, označte prosím menom.

Prosím zakúpiť slovníčky na zapisovanie domácich úloh. Všetky učebnice, pracovné zošity, zošity by mali byť obalené a popodpisované.

Vaša triedna učiteľka 🙂