Domáce úlohy

MAT- učeb. str.4/1a

SJL- učeb. str.6/4- prvé dva stĺpce

Oznam:

• poplatok Busy Bee- anglický jazyk 4,3 € (učebnica + PZ z ANJ)

Štvrtok 9.9.2021

GEO- učeb. str. 78/6

SJL- PZ str. 3/3

ČÍT- str. str.5/čítať

PDA- naučiť sa poznámky.

Oznam 1 : V piatok dňa 10.9.2021 bude jesenné cvičenie v prírode. Zraz pred školou ráno 08:00 hod. Končíme o 11,25 hod. Žiaci športovo oblečení priniesť si ruksak, desiatu, dostatok tekutín.

Oznam 2 : Záujem o prihlásenie vášho dieťaťa na spev, flautu, keyboard, (bude sa uskutočňovať v našej škole) môžete kontaktovať p. M. Bulíkovú na tel.č. 0948 074 060, ktorá Vám poskytne viac informácií. Ďakujem

Utorok 7.9.2021

MAT- učeb. str.3/1a

SJL- PZ str. 2/1- dokončiť

ČÍT- str. 4/September- čítať, PZ str. 2/3

Oznam:

• Učebnice z MAT a SJL si žiaci nemusia nosiť do školy. Z dôvodu dostatočného množstva, budeme mať v škole jednu a doma druhú.
  • Kto ešte nemá, prosím zakúpiť slovníček na značenie DÚ.
  • Čítanie- Žiaci dostali papier ,,Čitateľské bingo“ (ďalej len ČB). Ich úlohou je za polrok prečítať aspoň 5 kníh z tohoto ČB. Majú voľný výber knihy, či rozprávok. Dôležité je, aby čítali. Musia však spojiť 5 políčok v ČB tak, aby sa okienka akokoľvek dotýkali. Na smere ako políčka spoja nezáleží. Po prečítaní knihy z ČB mi ju donesú do školy ukázať + donesú svoje ČB. Ku každému políčku v ČB (ku každej knihe) urobia zápis do čitateľského denníka. Ten im zajtra vysvetlím.

Pondelok 6.9.2021

VYV- pripomínam, že na zajtra si treba doniesť prázdnu krabičku z čaju

Piatok 3.9.2021

Oznam:

• V pondelok sa učíme podľa rozvrhu, doneste si učebnice a pomôcky potrebné na vyučovanie.
  • Doniesť podpísané Vzdelávacie poukazy. Prosím podpíšte ich guľôčkovým perom, nie atramentovým  a ani pilotom.
  • V pondelok si doneste papier- Prázdninová výzva.
  • Žiaci si môžu doniesť sedáky na stoličku.
  • Doniesť si úbor na TEV- tričko, tepláky/legíny, mikinu, obuv, ponožky.
  • VYV- gumený obrus na stôl, pohár na vodu, štetec- hrubý aj tenký, handričku, staré tričko/zásteru na prezlečenie pri práci s vodovkami, lepidlo tyčinkové, lepidlo tekuté, nožnice.
  • Na utorok na VYV budeme potrebovať prázdnu krabičku z čaju.
  • V taške mať zabalené jedno náhradné rúško.